Wysoka jakość

Plecaki Dakine od lat słyną z bardzo dobrej jakości, która widoczna jest w każdym detalu. Kupując plecak Dakine masz gwarancjęże posłuży Ci wiele lat.

Solidne zasuwaki

To co często jest bolączką w plecakach innych firm w Dakine jest mocnym punktem. Zasuwaki są grube, solidne, nie zacinają się i się nie psują !

Mocne materiały

Podstawą dobrego plecaka jest odpowiedni materiał. Materiały plecaków Dakine jak i przeszycia są mocne i wytrzymałe!

Plecaki Dakine 101

101 to wysokiej klasy plecak o pojemności 29 litrów z wieloma udogodnieniami dla użytkownika. Komora główna plecaka wyposażona jest w kieszeń ochronną na laptopa 15". Plecak posiada kieszeń ochronną na iPada, kieszeń ochronną na okulary, kieszeń z organizerem ułatwiającym utrzymanie porządku wewnątrz, bezpieczną kieszeń np. na pieniądze czy portfel do której dostęp jest od strony pleców, kieszeń na butelkę, grube dno. Ramiona i plecy w tym modelu zostały wykonane z oddychającego materiału dzięki czemu problem pocenia się został weliminowany. Dakine 101 to plecak który sprawdzi sie w pracy, na wycieczce czy w szkole i na pewno posłuży Ci przez wiele lat.
plecy w plecaku Dakine 101 widok na wnętrze plecaka Dakine 101 kieszeń na laptop w plecaku Dakine 101 Plecack Dakine 101 na plecach

Plecak Dakine 101 - dostępne modele