Wysoka jakość

Plecaki Dakine od lat słyną z bardzo dobrej jakości, która widoczna jest w każdym detalu. Kupując plecak Dakine masz gwarancjęże posłuży Ci wiele lat.

Solidne zasuwaki

To co często jest bolączką w plecakach innych firm w Dakine jest mocnym punktem. Zasuwaki są grube, solidne, nie zacinają się i się nie psują !

Mocne materiały

Podstawą dobrego plecaka jest odpowiedni materiał. Materiały plecaków Dakine jak i przeszycia są mocne i wytrzymałe!

Dakine Atlas

W ofercie 368 plecaków
Atlas to jeden z popularniejszych plecaków w kolekcji Dakine, a wszystko za sprawą oferowanych udogodnień, ciekawego wyglądu i dobrej ceny. Atlas to plecak o pojemności 25 litrów, który oprócz komory głównej posiada dużą zasuwaną kieszeń oraz dwie boczne kieszenie, które również są zasuwane. Dodatkowo Atlas posiada odrębną kieszeń ochronną na okulary oraz paski do przypięcia deskorolki. Komora główna posiada kieszeń na laptop. Dakine Atlas posiada usztywniane plecy i ramiona dzięki czemu doskonale sprawdzi się jako plecak szkolny czy na wycieczkę.
zwrot

Zwrot

Masz 14 dni na zwrot towaru bez podania przyczyny. Wystarczy przed upłynięciem 14 dni poinformować nas o zwrocie i odesłać towar.

wysyłka

Wysyłka

Wszystkie zamawiane towary wysyłamy kurierem DPD lub Pocztą Polską (do wyboru). Gwarantujemy szybką wysyłkę na terenie całego kraju.

prezent

Prezenty

Do każdego zamówionego plecaka Dakine otrzymasz losowy prezent niespodziankę, który zwiększy radość z dokonanego zakupu :)

info

Informacje

Plecakidakine.pl przedstawia ofertę plecaków marki Dakine ze sklepu proboarder.pl. Zakupy odbywają się na stronie sklepu proboarder.pl