promocja dakine back to school

Wysoka jakość

Plecaki Dakine od lat słyną z bardzo dobrej jakości, która widoczna jest w każdym detalu. Kupując plecak Dakine masz gwarancjęże posłuży Ci wiele lat.

Solidne zasuwaki

To co często jest bolączką w plecakach innych firm w Dakine jest mocnym punktem. Zasuwaki są grube, solidne, nie zacinają się i się nie psują !

Mocne materiały

Podstawą dobrego plecaka jest odpowiedni materiał. Materiały plecaków Dakine jak i przeszycia są mocne i wytrzymałe!

Dakine Campus

W ofercie 368 plecaków
Plecak Dakine Campus to od lat jeden z bestsellerów w kolekcji Dakine, który zawsze dostępny jest w dużej gamie kolorystycznej. Klasyczny wygląd, pojemne przegrody, kieszeń ochronna na laptopa, kieszeń ochronna na okulary, kieszeń termoizolacyjna na napoje i przekąski, kieszeń z organizerem oraz usztywniane plecy i ramiona sprawiają że ten plecak sprawdzi się wszędzie: na wycieczce, w szkole, na wczasach. Campus występuje w dwóch pojemnościach: 25l oraz 33l. Jakość wykonania i wykończenia stoi na bardzo wysokim poziomie więc jeśli zależy Ci na solidnym, funkcjonalnym i wytrzymałym plecaku o klasycznym wyglądzie to Campus będzie dobrym wyborem.
zwrot

Zwrot

Masz 14 dni na zwrot towaru bez podania przyczyny. Wystarczy przed upłynięciem 14 dni poinformować nas o zwrocie i odesłać towar.

wysyłka

Wysyłka

Wszystkie zamawiane towary wysyłamy kurierem DPD lub Pocztą Polską (do wyboru). Gwarantujemy szybką wysyłkę na terenie całego kraju.

prezent

Prezenty

Do każdego zamówionego plecaka Dakine otrzymasz losowy prezent niespodziankę, który zwiększy radość z dokonanego zakupu :)

info

Informacje

Plecakidakine.pl przedstawia ofertę plecaków marki Dakine ze sklepu proboarder.pl. Zakupy odbywają się na stronie sklepu proboarder.pl