Wysoka jakość

Plecaki Dakine od lat słyną z bardzo dobrej jakości, która widoczna jest w każdym detalu. Kupując plecak Dakine masz gwarancjęże posłuży Ci wiele lat.

Solidne zasuwaki

To co często jest bolączką w plecakach innych firm w Dakine jest mocnym punktem. Zasuwaki są grube, solidne, nie zacinają się i się nie psują !

Mocne materiały

Podstawą dobrego plecaka jest odpowiedni materiał. Materiały plecaków Dakine jak i przeszycia są mocne i wytrzymałe!

Plecaki Dakine Campus

Plecak Dakine Campus to od lat jeden z bestsellerów w kolekcji Dakine, który zawsze dostępny jest w dużej gamie kolorystycznej. Klasyczny wygląd, pojemne przegrody, kieszeń ochronna na laptopa, kieszeń ochronna na okulary, kieszeń termoizolacyjna na napoje i przekąski, kieszeń z organizerem oraz usztywniane plecy i ramiona sprawiają że ten plecak sprawdzi się wszędzie: na wycieczce, w szkole, na wczasach. Campus występuje w dwóch pojemnościach: 25l oraz 33l. Jakość wykonania i wykończenia stoi na bardzo wysokim poziomie więc jeśli zależy Ci na solidnym, funkcjonalnym i wytrzymałym plecaku o klasycznym wyglądzie to Campus będzie dobrym wyborem.
plecy w plecaku Dakine Campus 33l widok na wnętrze plecaka Dakine Campus 33l Widok na wnętrze plecaka Dakine Campus 33l DLX Kieszeń z organizerem Dakine Campus 33l

Dakine Campus - dostępne warianty