Wysoka jakość

Plecaki Dakine od lat słyną z bardzo dobrej jakości, która widoczna jest w każdym detalu. Kupując plecak Dakine masz gwarancjęże posłuży Ci wiele lat.

Solidne zasuwaki

To co często jest bolączką w plecakach innych firm w Dakine jest mocnym punktem. Zasuwaki są grube, solidne, nie zacinają się i się nie psują !

Mocne materiały

Podstawą dobrego plecaka jest odpowiedni materiał. Materiały plecaków Dakine jak i przeszycia są mocne i wytrzymałe!

Plecaki Dakine Detail 27l

Detail to plecak o pojemności 27 litrów, który posiada komorę główną z kieszenią ochronną na laptopa - zmieścisz tu większość laptopów o przekątnej ekranu 15". Druga komora posiada organizer z kilkoma praktcznymi kieszonkami, które pozwolą na utrzymanie nienagannego porządku w plecaku. Plecak posiada jeszcze jedną zasuwaną kieszeń na drobne rzeczy. Plecy i ramiona zostały usztywnione. Ramiona zostały dotakowo wyposazone w pasek ściągający. Detail to pojemny plecak o ciekawej stylistyce, który sprawdzi się zarówno jako plecak szkolny, miejski czy plecak na wycieczki.
plecy w plecaku Dakine Detail widok na wnętrze plecaka Dakine Detail widok plecaka Dakine Detail z profilu Plecack Dakine Detail na plecach

Plecak Dakine Detail - dostępne wzory