Wysoka jakość

Plecaki Dakine od lat słyną z bardzo dobrej jakości, która widoczna jest w każdym detalu. Kupując plecak Dakine masz gwarancjęże posłuży Ci wiele lat.

Solidne zasuwaki

To co często jest bolączką w plecakach innych firm w Dakine jest mocnym punktem. Zasuwaki są grube, solidne, nie zacinają się i się nie psują !

Mocne materiały

Podstawą dobrego plecaka jest odpowiedni materiał. Materiały plecaków Dakine jak i przeszycia są mocne i wytrzymałe!

Plecaki Dakine Duel 26l

Duel to bardzo dobrze wyposażony plecak o pojemności 26 litrów. Plecak posiada komorę główną z wydzieloną kieszenią ochronną na laptopa 14". Dodatkowo w plecaku znajdziemy odrębną kieszeń z organizerem która pomorze utrzymać porządek w plecaku, odrębną kieszeń ochronną na okulary oraz kieszeń termoizolacyjną na napoje i przekąski. Kieszeń termoizolacyjna utrzymuje temperaturę włożonych do niej rzeczy. Jest to niezwykle przydatna rzecz zwłaszcza w upalne dni! Dodatkowo plecak posiada paski do przypięcia deskorolki oraz dwie boczne kieszonki z siatki. To kompletny plecak który sprawdzi się w szkole, w pracy czy na wycieczkach.
plecy w plecaku Dakine Duel widok na wnętrze plecaka Dakine Duel kieszeń na laptop w plecaku Dakine Duel Plecack Dakine Duel na plecach

Plecak Dakine Duel - warianty: