Wysoka jakość

Plecaki Dakine od lat słyną z bardzo dobrej jakości, która widoczna jest w każdym detalu. Kupując plecak Dakine masz gwarancjęże posłuży Ci wiele lat.

Solidne zasuwaki

To co często jest bolączką w plecakach innych firm w Dakine jest mocnym punktem. Zasuwaki są grube, solidne, nie zacinają się i się nie psują !

Mocne materiały

Podstawą dobrego plecaka jest odpowiedni materiał. Materiały plecaków Dakine jak i przeszycia są mocne i wytrzymałe!

Dakine Explorer 26l

W ofercie 368 plecaków
Explorer to solidny i pojemny plecak o pojemności 26 litrów. Plecak został wypoażony w komorę główną, która posiada kieszeń ochronną na laptopa 15", zasuwaną kieszeń z organizerem dzięki którem telefon, klucze i inne drobiazgi będą zawsze na swoim miejscu. Dodatkowo plecak posiada odrębną zasuwaną kieszeń ochronną na okulary, dwie boczne kieszonki z siatki oraz paski do przmocowania deskorolki. Plecak posiada usztwniane plecy i ramiona z paskiem ściągającym. To wszechstronny plecak, który sprawdzi się w życiu codziennym, w szkole czy na wycieczce.
zwrot

Zwrot

Masz 14 dni na zwrot towaru bez podania przyczyny. Wystarczy przed upłynięciem 14 dni poinformować nas o zwrocie i odesłać towar.

wysyłka

Wysyłka

Wszystkie zamawiane towary wysyłamy kurierem DPD lub Pocztą Polską (do wyboru). Gwarantujemy szybką wysyłkę na terenie całego kraju.

prezent

Prezenty

Do każdego zamówionego plecaka Dakine otrzymasz losowy prezent niespodziankę, który zwiększy radość z dokonanego zakupu :)

info

Informacje

Plecakidakine.pl przedstawia ofertę plecaków marki Dakine ze sklepu proboarder.pl. Zakupy odbywają się na stronie sklepu proboarder.pl