Wysoka jakość

Plecaki Dakine od lat słyną z bardzo dobrej jakości, która widoczna jest w każdym detalu. Kupując plecak Dakine masz gwarancjęże posłuży Ci wiele lat.

Solidne zasuwaki

To co często jest bolączką w plecakach innych firm w Dakine jest mocnym punktem. Zasuwaki są grube, solidne, nie zacinają się i się nie psują !

Mocne materiały

Podstawą dobrego plecaka jest odpowiedni materiał. Materiały plecaków Dakine jak i przeszycia są mocne i wytrzymałe!

Plecak Dakine Garden 20l

Dakine Garden to damski plecak o pojemności 20 l, który posiada wszystko czym powinien się charakteryzować dobry plecak. Pomijając fakt o wysokiej jakości wykonania, o bardzo dobrym wykończeniu które jest widoczne w każdym modelu plecaka marki Dakine to Garden posiada pojemną komorę główną, mniejszą zasuwaną komorę z organizerem dzięki któremu wszystko będzie na swoim miejscu i nie trzeba będzie przetrząsać całego plecaka aby coś znaleźć. Garden posiada także zasuwaną kieszeń ochronną na okulary oraz dwie boczne kieszonki z siatki. W komorze głównej została wydzielona kieszeń ochronna na laptopa 14". Plecak posiada usztywniane plecy i ramiona dzięki czemu noszenie jest komfortowe. Duży wybór wzorów i kolorów sprawia, że każda dziewczna znajdzie coś dla siebie.
plecy w plecaku Dakine Garden widok na wnętrze plecaka Dakine Garden widok plecaka Dakine Garden z profilu Plecack Dakine Garden na plecach