Wysoka jakość

Plecaki Dakine od lat słyną z bardzo dobrej jakości, która widoczna jest w każdym detalu. Kupując plecak Dakine masz gwarancjęże posłuży Ci wiele lat.

Solidne zasuwaki

To co często jest bolączką w plecakach innych firm w Dakine jest mocnym punktem. Zasuwaki są grube, solidne, nie zacinają się i się nie psują !

Mocne materiały

Podstawą dobrego plecaka jest odpowiedni materiał. Materiały plecaków Dakine jak i przeszycia są mocne i wytrzymałe!

Plecak Dakine Jewel 26l

Jewel to bardzo dobrze wyposażony damski plecak o pojemności 26 litrów. Plecak posiada komorę główną z wydzieloną kieszenią ochronną na laptopa 14". Dodatkowo w plecaku znajdziemy odrębną kieszeń z organizerem która pomorze utrzymać porządek, odrębną kieszeń na okulary wyściełaną miękkim materiałem oraz kieszeń termoizolacyjną na napoje i przekąski. Kieszeń termoizolacyjna utrzymuje temperaturę włożonych do niej rzeczy. Jest to niezwykle przydatna rzecz zwłaszcza w upalne dni! Dodatkowo plecak dwie boczne kieszonki z siatki, usztywniane plecy, ramiona, oraz pasek ściągający ramiona. To praktyczny plecak który sprawdzi się w szkole, w pracy czy na wycieczce.
plecy w plecaku Dakine Jewel widok na wnętrze plecaka Dakine Jewel wnętrze plecaka Dakine Jewel Plecack Dakine Jewel na plecach