Wysoka jakość

Plecaki Dakine od lat słyną z bardzo dobrej jakości, która widoczna jest w każdym detalu. Kupując plecak Dakine masz gwarancjęże posłuży Ci wiele lat.

Solidne zasuwaki

To co często jest bolączką w plecakach innych firm w Dakine jest mocnym punktem. Zasuwaki są grube, solidne, nie zacinają się i się nie psują !

Mocne materiały

Podstawą dobrego plecaka jest odpowiedni materiał. Materiały plecaków Dakine jak i przeszycia są mocne i wytrzymałe!

Dakine Mission 25l

W ofercie 368 plecaków
Mission to plecak zaprojektowany do zadań specjalnych, który sprawdzi zarówno podczas uprawiania róznego rodzaju sportów jak i w życiu codziennym, w szkole czy na wycieczce. Osoby aktywne fizycznie z pewnością docenią to że Mission posiada pas biodrowy oraz pasek ściągający ramiona dzięki którym plecak nie przemieszcza się na plecach. Miłośnicy snowboardingu i deskorolki docenią możliwość przypięcia deski do plecaka. Wszyscy natomiast docenią to że Mision jest pojemny (25l), posiada główną komorę z kieszenią ochronną na laptopa, zasuwaną kieszeń z organizerem dzięki któremu będziesz miał zawsze wszystko na miejscu. Nie brakuje tu rónież zasuwanej kieszonki na okulary lub gogle, która jest wyłożona miękkim materiałem. Po bokach mamy jeszcze dwie dodatkowe zasuwane kieszonki. Z takim plecakim będziesz przygotowany do każdej misji.
zwrot

Zwrot

Masz 14 dni na zwrot towaru bez podania przyczyny. Wystarczy przed upłynięciem 14 dni poinformować nas o zwrocie i odesłać towar.

wysyłka

Wysyłka

Wszystkie zamawiane towary wysyłamy kurierem DPD lub Pocztą Polską (do wyboru). Gwarantujemy szybką wysyłkę na terenie całego kraju.

prezent

Prezenty

Do każdego zamówionego plecaka Dakine otrzymasz losowy prezent niespodziankę, który zwiększy radość z dokonanego zakupu :)

info

Informacje

Plecakidakine.pl przedstawia ofertę plecaków marki Dakine ze sklepu proboarder.pl. Zakupy odbywają się na stronie sklepu proboarder.pl